Перейти к публикации

Tyrrany

Барон
  • Публикации

    700
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Все публикации пользователя Tyrrany

  1. сподіваюсь на мв 5 бітра камбекне а то це виглядає жалюгідно.🙃
  2. а є інфа чому куолд стоїть на тєрпо спотах в прайм поряд з мідваром і рандомками?🤔
  3. Паті бітри >>>>> паті мекі я думаю це тут всім зрозуміло
  4. Як же заборовці плачуть , висирая по тоні текста, Але факт є факт жировик навіть 2 тижні не витримав гри в опозиції без пікселя і перестав ходити на епік. Без переваги в кількості це єбаний корм для віталі шторма на денті.
  5. Свинотолій все ще ниє і виправдовується, але факт є фактом жировика попустили.
  6. Забовець = хуєсос🐝
  7. 12 днів без пікселя а Забор вже юзає страту легенди?
  8. "Поднятіє щітов" за "🐝" жировика тут уже сторінок сто як не закінчується нічого як то кажуть "некст виграєте".
  9. Ніхуя тут припікає у всякого 10 сек мусора.
  10. 30+ сторінок як у свинотолія і компані НЕ горить 🤭
  11. у жировика фетіш на .................... чі шо
  12. як що читати тільки форум а не заходити в гру, то таке відчуття що хіро берсів у нас 10+ не менше
  13. Tyrrany

    PixelHunters

    lf active groups in clan)
  14. кулачки за ірреалє, без 3 сайда буде тотал хуєта.
  15. хрюкнув з того що найбільше програв з цієї пизділки на діно, пак куолда який фармив тьомку по тиху
  16. Лівнуло ж не 5-10 і навіть не 2-3 паті, а одна чому ви хороните іреалей, ресурс добиратись з мід вара ще 1000++ людей хз.
  17. ніхуя жирного розриває, сахар в крові піднявся чі шо, треба заспокойитись а то так і здохнуть від інфаркту можна.
  18. та ніби ж прайм ще був , якщо на окнах тоді ок(
  19. щось паті куколда якось виглядає зовсім сумно без бітри( но офенсе).
  20. Я сподіваюсь ви там святкуєте, не буду поки вам ламати свято. Коли там новий мувік від анатолія з руни (не руни) в 3 фпс.
×
×
  • Создать...