Перейти к публикации

iDizzyy

Барон
  • Публикации

    18
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    1

Все публикации пользователя iDizzyy

  1. сод перебор, как и полноценный дроп с эпика, согласен. Но осады и какие то активности - почему нет? Зачем вообще воевать с теми, у кого 1 чар по бусту х10 от твоего пака (как и онлайн этого чара). Другой вопрос в том как это сейчас реализовали... Идея то здравая изначально была, но сейчас там все кому не хочется в бигваре... А по факту дефо в +10++ фулкой пишет постики как лампово быть среди равных в мидваре.
  2. @Endspiel На выходе вся твоя логика сводится к лобатому, какой приходит «победить сервер» до первого валика и ливает. Да, если играешь в таком режиме – не понятно, как можно играть без конкеста постоянного и гонки. Знаю, проходили... Но блин, большинство людей играют в эту игру ради других целей – не гнаться за каждый процент и побеждать любой ценой (24/7 , драйвера, мастеркард, 20ки), а ради ностальгии, общения или обычного фарма мобчиков (как никак эссенсы и офф сервера живут и неплохо их аудитории, даже массово бегут на чисто ПВЕ сервера). Да и в целом концепция большинства современных игр сходиться на том, чтобы играть в свою игру спокойно и добиваться не целей типа «фармануть первого валика», а просто с кайфом провести вечер после работы. И такие люди, если у них забрать возможность помесить таких же персонажей, просто ливнут на сервера, где это дают сделать – или вообще ливнут в другие игры (как делают большинство). Вон с ас*** видел видос недавно, так там играют люди на х5, каких я еще 13 лет назад на спотах встречал и им прям ок 😀
  3. ні ні, я взагалі без пачки. Так страшно було йти на мв6, бо там ерон та стетхем в топах, що залишився на форумі
  4. Леджера залишайте, він норм кєнт
  5. Найцікавіший тред за весь мв6... Не граючи тут я дізнався, що виявляється, ноунейм ерон та лоупак стетхама - моцні паки, які можуть щось та комусь розказувати та "готов бы и дольше с вами там повозится" на інші паки. Потужно) Страшно що буде на мв7....
  6. так а шо ти хочеш з таким рівнем аргументів?)
  7. Якщо паки домовляються про щось поверх КЛів, а КЛи потім з цим погоджуються та виконують це, забиваючий болт на свої принципи та соалі - то це трошки попахує чимось не дуже приємним. Напевно ці принципи не такі вже й принципові... Он звіти в тг по епікам регулярно це підтверджують
  8. бляха реально не зрозуміло, кому і нашо ти пишеш) Ти позиціонуєш себе як чувак, який половину всіх "факапів" був десь відсутній, не грав не бачив і просто чув з чуток. Але сперечаєшся, щось доводиш та "розносиш всіх фактами". Хоча по факту - Толя засосався з ОПами, ціною свого ж соалі, і це було ок, "доцільно бо корисно". Твоїж слова "погодились шо все було зроблено правильно, просто не фартануло". А коли з цими ж ОПами, або Пікселями засосались ті хто пішов від Толі - то вони не праві, манкурти/блізкіє/прєдателі (підкреслити бажане). p.s. ти критикуєш одного лідера, що він кікнув чувака надто м'яко за титул, а свого лідера за його м'якість (2 КЛи не можуть сказати "ні"?) виправдовуєш... Треш
  9. ЛакіДевіл наскільки пам'ятаю лівнули ще на мв4 в ОСи спочатку, а потім звідти подалі в пікселя. Але то не точно, чутки не більше, особисто не знайомий з ними. Хз чого так, хз хз...
  10. Чуваче, видихай) Якщо це емоційна маніпуляція - то чого ти тут розпинаєшся на 26 сторінок, а твої соклани лізуть (як я зрозумів) у треди інших кланів? Якщо в клані все ок - то сидіть, перемагайте та моліться на верховного лідера сучасності. Хлопці українці з ЮаСквад, Сосок, Пікселів, Іреале та інших кланів передадуть вам привіт
  11. Дивись, я говорю від свого імені, і ти сам сказав що знаєш що мова йде про пак Хуге. Ти також знаєш, де він зараз грає. І який клан вийшов та куди також знаєш - це прямо написано в назві треду. Тому я не розумію, до чого ці ігри в “уточни цифру” і “назви ще”. Тим паче, що ти вже не раз сам писав: “я не знаю”, “я не бачив”, “я не грав”, “я не слідкую”. Мова про те, що якщо ти з Толею - то можна все, навіть *сусіди* в паку, навіть *сусідські*паки в клану, навіть засоси с *сусідами*. А якщо ти проти - то ти навіть в чисто укр клані "манкурт/блізкій", бо поруч з тобой пробігав тіп з не таким тітулом. Це не про ком’юніті, а про подвійні стандарти.
  12. Мій пак, ти ж зрозумів з якого паку, як ти кажеш. Пантера. Мало? Погано що не пам'ятаєш) На старті були у найбільшого ворога Толі, як мінімум більшість паку. Як зараз та як інші не знаю, не граю на цьому серві та не слідкую. Та що про паки говорити - цілий клан від Толі втік, та половина пачок ОС, щоб не чути Толю) На початку як мінімум 3 пачки вже назвав. Якщо покопатись можу знайти більше неймів паків. Але тобі тут чітко вже писали - старт мв-5 було більше цц, зараз? на мв5 зустрічав в пачках окремих мемберів, і кіки були. По нікам вже не згадаю, але пачки не цурались добиратись. На мв4 ціла пачка була)
  13. Ля який треш тут у пості звісно... Всі тут розказують, розкажу і я чому не граю і не буду грати з Толіком. Прийшов на мв4 сольником, потім в лоу пак - погрався в Юкрейнах подумав окей прикольно норм, норм хлопці, прикольне ком'юніті, не зрозуміло чого Леджер та ЮаСквади у всіх в чатах/говорилках/глобалі **араси - але я сольник тому пофіг. Не забуду ці круті муви не першому ак з ціллю покласти леджера та матнею в його бік, або кланові ганги на паскуду Леджера на діно, аби піднасрати з Толею во главі. Прийшов на мв5 вже в стронг пачку, де пл прям молився на Толю... Вже розумів що вислови про Леджера та ЮаСквадів це норма для українського комьюніті.... Гралися гралися, тягнули в топ-5 на епіках та й в дейлі не відставали - але вже постійні мутки на ЮаСквадів, що вони такі сякі притрушені і взагалі мають молитися що їх взяли в алі, ок. Ну про вічний мут та мат на Леджера від ПЛів клану ака (я не йду на епіки, бо я на закені інстовому)... З появою Вона з'явилась взагалі якась дика параноя у Толі, більша тільки була до Сармата напевно, або Ферзів)) Типу засосатись з *сусідами* заради дропу ок, а коли хтось інший таке робить - то він блізкій (потім це вже трансформувалось в манкурта). Ситуація з Ферзями взагалі пісня - щоб тут не лялякали, але глобал перший тиждень, особливо від Толі, був переповнений ферзями та які вони погані)) Більшість паків, після Ферзів, повиходили в окремий сайд. Були розмови Пантери про те щоб робити нормальні муви, файти - на що Толя ревно кричав та благав всі паки не вестись на це, але марно. І ось звісно кульмінація - наша пачка вирішує після мержу виходити з клану, залишитись друзями і все таке... Толя неодноразово заходив на канал і говорив з нами, пропонував умови, дізнавався. Особливо це було весело коли пл пішов на перекур, а Толя в тиху від нього типу "ну давайте залишайтесь". На виході звісно - одразу після ліву наша пачка стали блізкімі, ***, манкуртами та всіма іншими. Хоча пачка хотіла одного - не стояти без вару та флагу на пірамідках в 3 паки та вбиватись в пк, як це потім і було. На мв6 не граю і не грав, спостерігаю за серверами. Про якісь факти - я думаю всі знають ті речі, про які говорять. Ба більше - можна просто порахувати кількість неймів паків у клані у порівнянні з мв4 та мв6, де хто зараз грає та чому, і все стане зрозуміло. Від сильного та норм лідера не втікають у інші сайди, особливо коли виганяють з тг каналу, а потім "блізкіє на мв6 будуть проситись вернутись", думаючи що ніхто це не бачить))) Головне питання - якщо робити засос з *сусідами*, грати з *сусідами*в одному клані (а таке на мв5 було регулярно), та навіть тагати *сусідські* паки на мв4 то є ок для CoF, А якщо це роблять інші люди, то вони вороги/блізкіє/манкурти, навіть якщо зробили великий вклад в клан? p.s. Алемар то звісно гівнюк і вів себе так, але до нього хоч є повага за чітку позицію, він хоча б не закривав очі на все те, що інші тут виправдовують
  14. Ап крутеликам 💪 Гарного старту! Вдарте і від мене пару разів Толіка і його секту)
  15. WTS RAR STAR BUSTER Продам рарную Звезда Боли
×
×
  • Создать...