Ні, друже, давай так - ти мені написав, що я щось тобі не пояснюю, про свою позицію.
Сам ж тегнув мій пост - де пояснюється власне чому я анатоліку написав все, що думав. Якщо мені пишуть ні з того ні з сього "тебе їбати не повинно", то не варто очікувати нічого іншого.
До "висера" від анатоліка усі свої "претензії" до нього, як до КЛа і особистості - я тримав при собі, сугубо через назву клану. (імхо, най краще до нього йдуть, ніж до забора).
Але не варто очікувати, що ти (не конкретно ти) можеш послати людину і не отримати жодної відповіді.
І, наскільки пам'ятаю, на половину моїх питань відповіді я так і не отримав.
Так власне ти або давай конкретно - що тобі варто пояснити ще, або признай що у тебе був "потік думок", з якими ти не зміг владнати і того написав оту херню.